KONST / Litografier / Färglitografier 13746185
nr 1374 6185
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 166/285. Motivet: 46x55 respektive 55x46 cm
Kondition: 1 saknar glas
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:23:10
300 kr